info@havadanvideo.com Mobil1:+90 0(507) 599 0029  Mobil2:+90 0(533) 220 1638

EKİPMANLAR

ekipmanlar www.havadanvideo.com

Havadan profesyonel video çekimi için kullandığımız ekipmanlar

Profesyonel havadan video çekimleri için uçuşlar gerçekleştirdiğimiz insansız hava araçlarımızı ve radyo kontrollü drone (multikopter, iha) sistemlerimizi ekipmanlar sayfamızdan inceleyebilirsiniz. İletişim sayfamızdan 7/24 bize ulaşabilir kullanmış olduğumuz tüm ekipmanlarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Freefly Alta 6 (Hexacopter)

Uçuş süresi: 15dk Uçuş ağırlığı: 9kg Kullanılabilen kameralar: Panasonic Lumix GH4, GH5, Blackmagic 2.5K, 4K Ursa Mini, Ursa Pro Nikon D810, Sony A7S, A7SR2, Canon5D M3,M4. Kullanılabilen kameralar dışında uçuş sistemlerimize uygun olması durumunda  özel  kameralar ile uçuşlar gerçekleştirebilmekteyiz. Kameralar hakkında detaylı bilgi almak için bizi aramaktan çekinmeyiniz.

ekipmanlar freefly alta 6 1 www.havadanvideo.com

ekipmanlar freefly alta 6 2 www.havadanvideo.com

ekipmanlar freefly alta 6 3 www.havadanvideo.com

ekipmanlar freefly alta 6 4 www.havadanvideo.com

Freefly Alta 8 ( Octocopter)

Uçuş süresi: 25-28dk Uçuş ağırlığı: 9-12kg Kullanılabilen kameralar: Blackmagic 4K, Red Dragon, Red Epic, Red Helium, Alexa Mini uyumlu Lenslerle uçuşlar gerçekleştirilebilmektedir.

ekipmanlar freefly alta 8 1 www.havadanvideo.com

ekipmanlar freefly alta 8 2 www.havadanvideo.com

ekipmanlar freefly alta 8 3 www.havadanvideo.com

ekipmanlar freefly alta 8 4 www.havadanvideo.com

Freefly MōVI Kontrolcüsü

Freefly Systems Alta 6 ve 8 drone uçuş sistemlerine entegre  gimbal kontrolünde kullanılır. Gimbal üzerindeki kameranın kayıt formatları ve lenslerinin focus, diyafram ayarları movi controller üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Freefly System firması özellikle RED marka kamera modellerinin tamamını movi controller ile kablosuz olarak ayarlayabilme özelliği tanımlamıştır. Movi kontroller ile çekim esnasında kamera ve lenslere temas etmeden çekimde duraksama yapılmadan akıcı bir şekilde çekimlerin gerçekleştirilmesine imkan vermektedir.

ekipmanlar freefly movi controller 1 www.havadanvideo.com

ekipmanlar freefly movi controller 2 www.havadanvideo.com

ekipmanlar freefly movi controller 3 www.havadanvideo.com

Freefly Mimic Beta El Kontrol Sistemi

Freefly firmasının üretmiş olduğu tüm gimbal modelleri (M5, M10, M15, Movi Pro, M Carbon Movi XL)  MIMIC  sistemi  ile  uzaktan  kontrol edilebilmektedir. MIMIC sisteminin joystick kontrollü radyo kumandalardan farklı olarak içerisinde yer alan gyroscop, akselorometre ve gps yer almasıdır. Görüntü yönetmeninin el hareketleri ile gimbal üzerinde bulunan kameraya  pan, tilt, roll, dutch kontrollerini hassas bir şekilde yapabilme imkanı sunmaktadır. Gimbak kontrol sistemleri olarak mimic beta ve mimic pro ile hizmet verebilmekteyiz. Sinema çekimlerinde kayıt başlatma, durdurma, diyafram focus gibi uzaktan hassas kontroller için movi kontroller cihazınıda senkronize olarak mimic sistemi ile kullanabilmekteyiz.

ekipmanlar freefly mimic 1 www.havadanvideo.com

ekipmanlar freefly mimic 2 www.havadanvideo.com

Freefly Mimic Pro El Kontrol Sistemi

Freefly Mimic Pro sistemi Mimic BETA'dan sonra üretilen gelişmiş kontrol algılayıcılarına sahip (gysroskop, akselerometre) ve movi kontrol ünitesinin tüm özelliklerini küçük boyutu ile içerisinde barındırıyor. Uzaktan kamera kontrol kayıt durdurma, başlatma özelliklerinin yanı sıra kamera focus ve diyafram kontrollerini pan, til, roll, dutch kontrollerini ile birlikte sunuyor.

ekipmanlar freefly mimic pro 1 www.havadanvideo.com

Freefly Mōvi M5

Freefly firmasının  kompakt ve en hafif sistemi olan stabilizasyon gimbal ürünü Movi M5. Red, Blackmagic sınıfı tüm kameralar  ile  uyumlu zorlu koşullarda bile inanılmaz stabiliteli ve sarsıntısız çekimler sunar. Çekilen görüntülerin post sırasında kesinlikle plugin stabilizasyonuna ihtiyacı kalmaz. Projede kullanılacak kamera ve lens modeline göre Movi M10, M15 veya Movi Pro ile hizmet verebilmekteyiz.

ekipmanlar freefly movi m5 1 www.havadanvide.com

ekipmanlar freefly movi m5 3 www.havadanvide.com

ekipmanlar freefly movi m5 2 www.havadanvide.com

Freefly Mōvi Pro

Freefly markasının en son ürünü olan Movi Pro  Endüstri standartı tüm kamera ve lens modellerini desteklemektedir. Movi  M5,  M10,  m15 sistemlerinden farkı iki saniyede çekime hazır olabilmesidir. Pil  süresinin önceki  modellere  göre  iki  saat daha  fazla olmasıdır.  Toplamda  çift  pil ile çekim  esnasına  altı  saate  yakın  kesintisiz  hizmet  verebilmektedir.  Pil  değişimi  sırasında  sistem  kapanmadan  değişim yapılmakta ve duraksama olmadan çekime devam edilmektedir.

ekipmanlar freefly movi pro 1 www.havadanvide.com

ekipmanlar freefly movi pro 2 www.havadanvide.com

Ekipmanlar ve drone sistemlerimiz  ile ilgili son ürün geliştirmelerimizi ve  firmamıza  ait  tüm  ürünlerin tanıtımlarını blog sayfamıza  abone olarak   takip  edebilirsiniz.  Havadan  video  çekimleri  haricinde  havadan  fotoğraf,  havadan  sanaltur,  havadanpanorama,   havadan   360 derece   fotoğraf  hizmetleriine  ihtiyacınız  var  ise  diğer  firmamız  olan  ADRONE 'u  ziyaret  edebilirsiniz. Gerekli bilgilere diğer sitemizden ulaşabilirsiniz. Dilerseniz direkt olarak iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir 7/24 verdiğimiz hizmetler hakkında hızlı bilgi alabilirsiniz.